Депутати вимагають правильного виконання обов'язків управління ЖКГ

11:50
Депутати вимагають правильного виконання обов'язків управління ЖКГ

Депутати комісії з питань ЖКГ зажадали від начальника управління ЖКГ виконувати проекти в наступному, 2019-му році, які ще не виконані в цьому році. Це повинно бути «відображене» у планах на наступний рік. Саме про це розповів кореспондент «Трибуни».

Депутати заявили, що ще в 2017-му році був ухвалений план роботи, який розраховували на 5 років для виконання. Але робота переноситься, не виконується. І виходить, що ця комісія формальна.

Наприклад, в тому ж 2017-му році був прийнятий проект з благоустрою міста Кропивницького, і в ньому було розписано, які суми необхідно виділити й для чого. Кожен рік суми прописуються на окремі об'єкти, а якщо рішення не виконується, то ця задача переноситься на наступний період.

Також на засіданні бюджетної комісії надійшла пропозиція, що управління ЖКГ потрібно доручити направити звіт про масштаби невиконання роботи щодо програми благоустрою міста Кропивницького на 2017-2021 роки.

Прикладом невиконання планів, за словами начальника управління ЖКГ Тетяни Савченко, є виконання лише 50 % робіт по покрівлі від усього запланованого списку.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.