У Кропивницькому з'явилася нова компанія, яка буде тепер постачати тепло в квартири городян

11:48
У Кропивницькому з'явилася нова компанія, яка буде тепер постачати тепло в квартири городян

«Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» стала новим постачальником електроенергії. Про цей йдеться на сайті «Гречка».

Новий постачальник пообіцяв, що ціни на електроенергію не будуть рости найближчим часом. І ця новина стала відомою сьогодні, 10-го грудня, на апаратній нараді з головою облдержадміністрації.

Директор компанії-постачальника, Олег Валентій, заявив, що оплата мешканцями міста за електроенергію є доказом того, що вони приєднуються до публічного договору. Цей документ опублікують найближчим часом на сторінках офіційного сайту організації, а також у місцевій пресі.

«Кіровоградобленерго» більше не при справах у сфері енергопостачання Кропивницького. Саме «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» прийшла їй на зміну зараз.

За словами директора компанії, 11-го грудня, тобто завтра, відбудеться засідання спеціальної комісії, на якому будуть розглянуті і затверджені чинні тарифи на постачання тепла. І Валентій заявляє, що вище, ніж у попереднього постачальника, тарифу не буде. Постанова про застосування нового тарифу буде дійсним не раніше, ніж з настанням нового, 2019-го року. Тариф безумовно буде в межах 63,53 грн /МВт на рік.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.