Стало відомо, звідки взялися гроші на ремонт мосту на провулку Об'їзному

10:46
Стало відомо, звідки взялися гроші на ремонт мосту на провулку Об'їзному

Олександр Горбунов розповів, звідки надійшли гроші для ремонту мосту по провулку Об'їзному. Про це розповідає «Прожектор».

Після проведення прес-конференції у міській раді Кропивницького вчора, 29-го листопада, народний депутат України, один із розробників Закону «Про дорожній фонді», розповів про все по порядку.

Він заявив, що міський голова Кропивницького звернувся саме до нього з тим, що немає потрібної суми коштів для реконструкції мосту, що знаходиться по провулку Об'їзному. І реставрація ця стала можливою саме завдяки деякими правками, які вніс нардеп. Тобто, фінансування Дорожнього фонду проводиться за загальною схемою: 5% направляється на безпеку руху на дорогах, 35 % — для доріг місцевого значення, а 60 % — на дороги державного значення. Саме 20 % з категорії 35 % на дороги місцевого значення спрямовано на ті з них, які стосуються загальнодержавних доріг. Міст входить в цю категорію.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.