«Кіровоградтепло» занесли в «чорний список» і тримають на контролі

11:43
«Кіровоградтепло» занесли в «чорний список» і тримають на контролі

Всі комунальні служби і теплогенеруючі підприємства Кропивницького повинні працювати в режимі надзвичайних ситуацій, поки «Кіровоградтепло» не стане працювати, як належить. Про це заявив мер міста сьогодні, 26-го листопада, на засіданні апаратного ради.

Він обурено розповів про те, що люди, які проживають по проспекту Університетському, не отримують тепла з початку опалювального сезону. Райкович назвав «саботажем», адже навіть хімочищення води не відбувається, і потрібні реагенти не закуповуються. Також мер сказав, що «залишати людей взимку без тепла – верх цинізму».

Райкович також підкреслив, що міська влада дуже допомогла підприємству, коли в Києві провела активні переговори на рахунок погашення рівня заборгованості підприємства, а також домоглися номінації від державного постачальника НАК «Нафтогаз України». Всі боржники серед мешканців міста, які користуються послугами підприємства, розрахувалися з боргами перед «Кіровоградтепло». Мер сподівається, що ситуація налагодиться, і підприємство буде працювати, як належить.

Є й інші новини на тему. У Кропивницькому планують створити спеціальну комісію, яка буде перевіряти роботу «Кіровоградтепло». На нараді з представниками ЖКГ про це заявив сьогодні, 26-го листопада, заступник міського голови Віктор Кухаренко.

Учасниками комісії стануть представники теплової інспекції, а також підприємств, які виробляють тепло для кропивничан. Перевіряти в тому числі будуть і теплотраси, на яких за фактом будуть пориви. Робочі групи будуть їздити по місту по черзі. Стежити і за тим, коли тепло доходить до будинків, з яким тиском запускається теплониситель.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.