До сотні доріг відремонтують на Кіровоградщині в наступному році

11:43
До сотні доріг відремонтують на Кіровоградщині в наступному році

У планах ремонтних робіт, що стосуються доріг, — привести в порядок 74 об'єкта. Скільки це все буде коштувати? Сума орієнтовно на сьогоднішній день повинна скласти 428 млн. грн. Цікаво, що рішення про те, які саме дороги потребують ремонту, приймали депутати на різних рівнях влади. Про це говорить «Без купюр».

Інформація затверджена в результаті засідання робочої групи, спеціально створеної для відбору об'єктів інфраструктури. Учасниками стали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, автодору області, районів, ВІДГ, а також депутати облради.

За словами Олександра Воропаєва, заступника директора департаменту інфраструктури ОДА, планується витратити майже 38 млн. грн. для капітального ремонту трьох доріг комунальної власності, а також середній ремонт 65 доріг місцевого значення на 335 млн. грн. На дороги комунальної власності і вулицях у кількості 6 витратиться 45,5 млн грн. 48 млн. грн. буде витрачено на те, щоб обслуговувати дороги.

Розділяти суму між районами будуть відповідно протяжності доріг громадського призначення.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.