Наша перемога на VI Всеукраїнській будівельній премії IBUILD - 2018!

11:42
Наша перемога на VI Всеукраїнській будівельній премії IBUILD - 2018!

Найдостойніші з виробників будівельних матеріалів, забудовників та девелоперських компаній з усіх областей України позмагалися за звання найкращих. Конфедерація Будівельників України за підтримки Мінрегіонбуду вручила VI Всеукраїнську премію IBUILD у Києві, у КВЦ «Парковий», 16 листопада 2018 року. На церемонії нагородження побували й наші журналісти.

Щорічна премія IBUILD об'єднала багатьох представників будівельної галузі України, піднесла на новий почесний рівень досягнення компаній та діячів ринку. І цього року ще раз було доведено, що IBUILD по-особливому престижна, почесна і дорога як будівельникам, так і людям, які працюють в суміжних галузях.

У нашій країні довіряють надійним компаніям. Саме тому так багато учасників прагнуло здобути довіру та визнання завдяки найголовнішій премії року. Тож не дивно, що саме оголошення переможців стало найбільш хвилюючою частиною церемонії. Цієї миті з нетерпінням очікували присутні конкурсанти, колеги і глядачі.

Обрання цвіту галузі відбувалося через відкрите он-лайн голосування та з участю експертної ради з авторитетних діячів КБУ, серед яких: заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, голова ради директорів КБУ Олександр Ротов, виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич, перший віце-президент КБУ Ігор Лисов та інші.

Усі номінанти були представлені у трьох основних категоріях нагородження: Персональна Премія «Кращий серед рівних», Корпоративна Премія досягнень «Вимір успіху» та Премія блискавичних досягнень «Відкриття року». Для них висувалося 45 нагород у різних номінаціях.

Варто наголосити, що з-поміж призерів були як мастодонти галузевої індустрії, так і зовсім молоді компанії, які змогли показати динамічний результат розвитку. Але всі вони — успішні, перспективні та мають високий потенціал для подальшого розвитку! Отож, сягнути вершини може кожен.!

До речі, одна з нагород приїхала і на Кіровоградщину: ТОВ «МОНОЛІТ-РРА» під керівництвом Світлани Анатоліївни Гамаюнової визнали найкращим регіональним виробником будівельних матеріалів у категорії «Відкриття року». Ми вітаємо їх та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Маємо надію, що перемога наших земляків послугує прикладом для інших.

На нагородженні, звичайно, не обійшлася без яскравого концерту! Неперевершеними ведучими стали Яніна Соколова й Олег Панюта. Лауреати та гості насолоджувалися чудовими виступами Ніни Матвієнко, народної артистки України, і талановитої співачки Наталії Бучинської. Всі були у захваті від виступу Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України та неординарної групи «КІТУТІК». Чудова атмосфера, незабутні враження, усмішки, вечірні сукні й нові перспективні знайомства. Ейфорію підкреслювали смачні та вишукані страви кейтерингової компанії «Фігаро» та святковий торт, що з’явився на сцені під несподіваний оперний спів офіціантів.

«Ми доклали багато зусиль, аби подія стала незабутнім шоу; яскравим, веселим і цікавим святом у колі друзів та однодумців», ‒ зазначив Віталій Грусевич.

Аплодисменти, позитивні відгуки, щасливі обличчя гостей і лауреатів – найкраще підтвердження того, що свято вдалося, як кажуть, на славу!

Ми захоплюємося організаторами премії та висловлюємо подяку Конфедерації Будівельників України, зокрема регіональному представнику Роману Ружичу. Дякуємо за запрошення й таке чудове свято!

Вітаємо всіх переможців VI Всеукраїнської будівельної премії IBUILD — 2018! Без сумніву, ця перемога є яскравим підтвердженням Вашого завзяття, активної життєвої позиції і працьовитості. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, прагнути до більшого, завжди бути щасливими й успішними.

Нагадаємо, що нагородження премією IBUILD відбувається вже не перший рік, а номінантів і переможців дедалі більшає. Яких звершень досягнуть українські архітектори, будівельники, постачальники та виробники наступного року – чекаємо з нетерпінням. І віримо, що збільшиться кількість переможців з Кіровоградщини, адже будівельна галузь розвивається, а регіональне представництво КБУ в області допомагає відкривати все нові можливості бажаючим!

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.