Паркуватися? Тільки за межами житлового кварталу!

11:37
Паркуватися? Тільки за межами житлового кварталу!

Мінрегіонбуд пропонує нововведення: змінити ДБН шляхом заборони будівництва паркування всередині кожного нового житлового кварталу: повідомляє Buildportal.

Тепер простір звільнитися для додаткової організації відпочинку і дитячих майданчиків. А також буде комплімент екологічної ситуації всередині міст України. Таку інформацію надав Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіональної політики, будівництва, ЖКГ.

Гаражі, стоянки тепер будуть розташовуватися за межами житлових масивів, на їх околицях. Можливі численні варіанти: гаражі – автоматизовані або звичайні, об'єднані, підземні, наземні. Якщо район міста вважається історичним, то буде розглядатися тільки варіант підземного споруди.

Новиною стало і те, що відстань від місця проживання власника транспортного засобу не зможе бути більше 700 метрів, а гостьові стоянки будуть в межах 150 м від житла.

Оскільки кількість автомобілів постійно зростає, то проблема паркування також зростає. На думку експертів (наприклад, Григорія Мельничука), це нововведення цілком може стати реальністю. І непоганим варіантом було б використання його також для вже існуючих будинків з парковками. Це звільнило б дуже багато місця.

Віктор Несін, голова Національної ради ріелтерської палати, заявив, що єдиним розумним виходом із ситуації було б дозволити тільки підземні паркінги. Він запропонував Мінрегіонбуду зобов'язати будівництва тільки з такою умовою.

Нововведення ДБН почнуть діяти вже скоро.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.