Дороги в області: як просувається ремонт?

11:36
Дороги в області: як просувається ремонт?

Сергій Кузьменко вважає, в області упродовж найближчих 2-3 років будуть відремонтовані всі державні дороги. На наступний рік в бюджеті буде закладено витрати на ремонт ще більшої кількості доріг, ніж в цьому. Одним з напрямків буде Умань.

Що стосується нинішніх ремонтів, то дорога М-14, напрям «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» в Компаниевском районі, зараз реставрується компанією «Ростдорстрой». Гроші в розмірі 50 млн. грн. спрямовані на реставрацію доріг у Кіровоградській області з держбюджету минулого місяця. Про це йдеться на сайті видання «Трибуна».

За весь рік витрачено 160 млн. грн. на ремонт 15,5 км цієї дороги, за інформацією начальника Служби автодоріг області Вадима Коюденка. Він заявляє, що роботи на цьому відрізку дороги йдуть повним ходом і повинні бути завершені до 20 листопада. Закінчення робіт за проектом планується в наступному році.

За два роки, 2018-2019, буде відреставровано 33 км цієї дороги.

Робота з ремонту дороги «Миколаїв – Кропивницький» з боку нашої області ведеться на належному рівні, — вважає голова ОДА.

Сергій Кузьменко розповідає, що більше 20 км цього шляху буде після капітального ремонту в 2018 році. А в 2019-му буде продовження до Бобринцу.

Нагадуємо, що в поточному році майже 1 млрд. грн. направлено з держбюджету на будівництво доріг в області. Ці гроші направлені на роботи в напрямках Миколаєва, Дніпра, Полтави. Загалом, картина капітального ремонту в цьому році становить близько 60 км.

Що стосується доріг місцевого значення, то вони будуть відремонтовані в кількості 100 км. за 380 млн. грн.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.