Всього 53 МАФу демонтовано з початку року

11:36
Всього 53 МАФу демонтовано з початку року

Голова управління містобудування та архітектури Кропивницького Ваді Мездрін поінформував присутніх на Громадській раді при виконавчому комітеті міськради про те, що протягом року було демонтовано 53 Мафу. 300 таких же – на розгляді. Інформація про це на сайті «Акула».

Він також розповів, що з початку літа поточного року не дозволяється встановлювати малі архітектурні форми на території області до тих пір, поки не буде розроблений відповідний Порядок їх розміщення.

У той же час, Громадська рада пропонує міському меру використовувати вето на розміщення Мафів в межах міста до пори затвердження цього цінного документа. Оформити вето можна через рішення міської ради.

Як повідомила Людмила Варламова, член правління ГМ і архітектор, є безліч порушень під час монтажу Мафів на території міста. В основному це: установка на комунікаціях без належних розривів, будівництво прямо перед фасадами житлових будинків, порушення правил дорожнього руху, відсутність паспортів прив'язки і так далі.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.