Успіхи новобудови і промахи реконструкції

04:57
Успіхи новобудови і промахи реконструкції

Вулиця Жадова скоро поповниться новим будинком, готовим до експлуатації. Це перший новий житловий будинок в місті Кропивницького за багато років. Вже майже завершилися будівельні роботи 54-квартирного будинку, мова також йде і про внутрішніх роботах. Інформація про це розміщена на сайті міськради.

У кожній квартирі будуть нові металеві двері та автономне газове опалення. Централізована система збору сміття почне діяти з дня на день. З серйозних робіт залишилося тільки змонтувати ліфт, що відбудеться у листопаді. Після цього відразу ж розпочнуться внутрішні роботи по обробці сходів і коридорів з використанням кахлю і фарби. Благоустрій території розпочнеться навесні.

Для зведення будівлі виділяються якісні матеріали, і персоналу для будівництва достатньо. До кінця цього року будинок буде в експлуатації.

Гроші на зведення будівлі виділені з міського бюджету.

А ось що стосується реконструкції будівлі Центру адміністративних послуг, то вона затримається в термінах. Про це також є інформація на сайті міськради. Підрядник просто не встигає з підготовкою першого поверху до монтажу обладнання до кінця поточного року.

Якщо роботу не прискорити, тоді місто не встигне купити унікальне техоборудование для ЦАУ за кошти державної субвенції.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.