Чи дочекаються житла діти-сироти до зими?

04:56
Чи дочекаються житла діти-сироти до зими?

У Знам'янці Кіровоградської області стали переробляти нежитлові приміщення у житлові, щоб допомогти людям з соціальним житлом. Тенденція триває з позаминулого року. Про це розповідає канал «Кировград».

Люди стоять в черзі на соціальне житло протягом багатьох років. Особливо шкода дітей, які не мають не тільки свого житла, але й сім'ї.

Тепер очікується рішення проблеми з проживанням для 11 дітей-сиріт, які чекають на завершення ремонтних робіт на 199 тисяч гривень в одному домі, 240 тисяч в іншому. Взагалі їх 3. В одній квартирі є 4 кімнати: по одній на кожного мешканця. Для дітей сиріт «постаралися» зробити самий бюджетний і холодний ремонт, але він є.

Сергій Гребенюк, заступник міського голови, розповів журналістам про те, що потрібно переробити, щоб створити комфортні умови. Але чому ж не проконтролювати все з самого початку і не чекати журналістів, не витрачати час і гроші даремно? На носі не літо!

Ще в одному варіанті житло вже почали ремонтувати, але роботи дуже багато. Термін здачі в експлуатацію не відомий, за словами Гребенюка спочатку потрібно отримати документ про завершення робіт.

Вражає, як вміло влада може відтягувати, обманюючи навіть їх: дітям пропонується освоювати нові професії, вчитися, щоб попутно навчальний заклад допомагав з житлом. Але може це тривати вічно? І чи можна посилати людей дивитися, як в майбутньому будинку проводиться ремонт, коли там замкнено?

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.