Коли буде готовий міст в аеропорту?

04:55
Коли буде готовий міст в аеропорту?

Реконструкція мосту у Кропивницького між вулицею Полтавською та автовокзалом триває. Оскільки його стан аварійний, міст зведено ще в 1968 році, то вжиті заходи повинні забезпечити безпечний рух залізничного транспорту та автомобільного.

Зараз робота триває за планом. Роботи дуже багато, і, імовірно, до кінця 2018-го року реконструкція буде закінчена. На сьогоднішній день триває демонтаж пошкоджених частин мосту. З допомогою лабораторних досліджень буде визначено, які дії потрібно буде робити далі. Досі не відомо, скільки матеріалів знадобиться в кінцевому рахунку і які непередбачені незаплановані заходи будуть вжиті.

ТОВ «Мостобудівельний загін №112» є колективом з величезним досвідом і виконує роботи по ремонту моста швидкими темпами, ніж суттєва заслуга також і погодних умов: якщо вони зіпсуються, то доведеться припинити всі види робіт на невизначений час.

В результаті проведених заходів, міст матиме належну гідроізоляцію, покриття з асфальтобетону, комфортні в'їзди.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.