Киньте прання і займіться спортом: будівельниками прописано!

04:55
Киньте прання і займіться спортом: будівельниками прописано!

За новим державним будівельним нормам (ДБН), які почали працювати з початку осені поточного року, тепер не потрібно відводити площі і обладнати їх спеціально для сушіння білизни і вибивання килимів («Планування і забудова територій»). Замість цього мешканцям новобудов пропонується площа для відпочинку – у 2 рази більше попереднього розрахунку, а також спортивна зона – більше радянського планування в 10 разів.

Раніше, тобто до 1 вересня 2018 року, планування господарської зони в 0,3 кв. м на 1 особу було беззаперечним радянським вимогою. Але є виняток: якщо потрібно, то можна облаштувати цю зону, але не більш, ніж за 100 м від входу в будинок. Вирішувати про місце будуть органи місцевого самоврядування. Новий розрахунок – 0,25 кв. м на 1 квартиру. Тепер зона відпочинку дорослого населення збільшено з 0,1 до 0,2 кв. м на 1 людину, а спортивне простір планується збільшити до 2 кв. м на 1 особу замість 0,2.

Це означає, що людям, особливо дорослим, тепер буде комфортніше відпочивати прямо перед вікнами власних будинків і не витрачати багато коштів на спортивний зал, і тренуватися можна буде без поїздок і походів. Найголовніше – облаштувати спортивну площу на належному рівні.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.