На Кіровоградщині з'явилася ще одна сонячна електростанція

04:55
На Кіровоградщині з'явилася ще одна сонячна електростанція

У Вільшанці Кіровоградської області відкрилася нова сонячна електростанція, яка складається з 46 тисяч панелей. Вона розрахована на 10 МВт. ТОВ «ЗасЭнергосервис» є підприємством, яке встановлювало електростанцію. Вартість проекту обійшлася господарям 306 млн. і 93 тисячі грн.

Місця зайнято чимало: майже 22 га зайняли всі конструкції: трансформаторна станція, адміністративно-побутова будівля, приміщення для охорони.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко розповів, що фотогальваничная станція «Вільшанка» є за розмірами найбільшою у всій області. А її сила не менш ніж у три рази перевищує потреби всього району. Тому в Кіровоградській області планується і подальша установка подібних електростанцій.

Вже відомо, що такі ж електростанції будуть встановлюватися під егідою ТОВ «ЗасЕнергосервис» тепер у Новоукраїнці і Благовєщенську.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.