Будівництво знову подорожчало

04:54
Будівництво знову подорожчало

Державна служба статистики повідомляє, що в останні місяці, а саме з січня по серпень 2018 року, монтажні та будівельні роботи в Україні подорожчали.

Якщо порівнювати ці ж місяці 2017 року з нинішнім роком, то процентне співвідношення буде близько 23,9 %. Інженерні зведення обходяться особливо дорого, що становить близько 26,9 %. Комплексні промислові будівлі стали дорожчими на 25,9 %.

Будівельно-монтажні роботи в області комунікацій, а саме електроліній, трубопроводів та іншого, змінилися за ціною менше всього. Сума співвідношення становить 21,1%.

Порівнюючи серпень і липень поточного року, служба Держстату визначила, що сума збільшилася на 0,1 %, а якщо звернути увагу на липень, то за цей місяць вона стала більше на 0,7 % в порівнянні з попереднім йому місяцем.

Серпень виявився найдорожчим у сфері будівельно-монтажних робіт з комунікацій, ліній електропередач, трубопроводах. Цифра становить 0,3 %.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.