Об'їзній провулок і об'їзний міст

04:54
Об'їзній провулок і об'їзний міст

Міська влада Кропивницького в особі Олександра Мосіна, а також представники ТОВ «Горстроительный загін № 112» з проектантами виїжджали на нараду на провулок Об'їзній, де проводиться ремонт мосту.

Нагадуємо, що капітальний ремонт починався демонтажем старого покриття з бетону, а також роботами з гідроізоляцією пошкодженого огорожі.

Олександр Мосін розповів, що міст сильно пошкоджений через вплив на нього води: вона дійшла до арматури, тому корозія з'їла зміцнення. Метал пофарбують чи покриють цинком. Далі буде чергу опалубки, після установки якої елементи мосту заллють бетоном. І, нарешті, ремонт потрібно буде протестувати. Скільки додаткових робіт потрібно – невідомо, тому що бетонувати, може, доведеться в більших обсягах, ніж очікується сьогодні. Про збільшення фінансування поки ще ніхто не каже.

За словами керівника ТОВ «Горстроительный загін № 112» Сергія Порожнюка, під мостом будуть проводиться антикорозійні роботи для захисту несучих конструкцій. Далі прогони моста, два скраю, будуть підніматися з замінами опорних сегментів. Вони не придатні для експлуатації, тому що з підстави пішли відколи. На цей час міська дорога буде знерухомлена і перекрита. Щоб було мінімум незручностей, основна частина роботи буде проводитися в нічний час.

Виїзну нараду було організовано для того, щоб обговорити план подальших дій у відповідності з нововиявленими проблемами в конструкції моста. Коли сплановані на найближчим часом роботи будуть закінчені, виїзна нарада буде відновлено.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.