Опалення або не опалення: ось в чому питання!

04:53
Опалення або не опалення: ось в чому питання!

Опалювальний сезон у Кропивницькому затримується і буде розпочато лише тоді, коли температура повітря не перевищуватиме 8 градусів протягом трьох діб поспіль. Це рішення прийнято у міськвиконкомі вчора, 9 жовтня, на засіданні виконавчого комітету.

Відповідна температура для цього очікується після 20 жовтня, з «прогнозом» О. Мосіна, заступника міського мера. При цьому всі дитячі садки, школи та медичні установи вже готові до опалювального сезону і чекають. В групах дошкільних навчальних закладів тримається температура на рівні 19-20 градусів, і обігрівачі дозволено включати. Про це повідомила Н. Дзюба, заступник мера. В школах тепло включать після канікул, тобто з 26 жовтня.

Всім відповідальним за початок опалення роздано доручення, що стосуються нинішнього стану справ по сезону. «Кіровоградтепло» та «Теплоенергетик», а також підприємства з котельними на балансі, які обслуговують соцкультурную і житлову сфери, поставлені перед завданням забезпечити своєчасне тепло. Керівники Жеків повинні вплинути на те, щоб житлові будинки були готові, документація – паспорти та акти – були в порядку. ОКПП «Дніпро-Кіровоград» має гарантовано забезпечити безперебійну подачу води.

Нагадаємо, що на початку місяця був обговорений термін початку опалювального сезону орієнтовно 11 жовтня, але плани змінилися.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.