Поновлювані джерела енергії: коли черга Кропивницькому?

04:53
Поновлювані джерела енергії: коли черга Кропивницькому?

На початку липня поточного року вже відкрили теплову биоэлектростанцию в Кам'янці-Подільському. Це стало відкриттям для України. В країні протягом останніх 4 років вже витрачено 1,1 млрд євро на відновлювану енергетику.

Кам'янець-Подільський, Житомир і Чортків переходять на нові системи енергозабезпечення. Це стало відомо після підписання меморандуму з мерами міст кліматичної міжнародною організацією 350. огд. «Зелена енергія» з'явиться у них до 2050 року.

Житомирський мер Сергій Сухомлин заявив, що ця мета для його міста реальна, і кінцевий результат буде позитивним. Міська влада вже працює в цьому напрямку. До 2020 року, наприклад, вона має зобов'язання скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 20 %. А за останні 3 роки в місті вже скоротилося використання теплової енергії. В Житомирі вже будується теплоелектростанція на біопаливі. Заплановано побудувати ще три такі станції.

У місті Чорткові, за словами мера Володимира Шматько, ще в 2016 році розроблений спеціальний план стратегічного розвитку в напрямку енергетики. Мер вважає, що у цьому випадку, крім міської влади у цьому напрямку потрібно активно діяти і підприємства, які використовують енергію в найбільших кількостях. Серед сьогоднішніх зобов'язань – зменшення викидів на 30%.

Цікаво, коли Кропивницький перейде на відновлювану електроенергію? Хіба у нас немає можливостей для цього?

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.