Не дають субсидію? - Викликай інспектора!

04:52
Не дають субсидію? - Викликай інспектора!

На засіданні голів квартальних комітетів Подільського району Кропивницького, 3 жовтня, вирішувалися проблеми, які стосуються трьох векторів роботи сьогодні. Розмова була про карантинних рослинах, благоустрій району, пов'язане зі спалюванням опалого листя.

Але найцікавішим питанням став порядок призначення субсидій. Про нього розповіла присутнім, а також відповіла на каверзні запитання Ольга Василівна Щука (головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру соціальних виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Подільської райради в Кіровоградській області).

Предметом розгляду стала Постанова КМУ від 21.10.95 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій» з внесеними змінами 27.04.2018 р. №329. Ольга Василівна попросила голів квартальних комітетів роз'яснити місцевому населенню принципи і можливості подачі документів для субсидій. В основному присутніх хвилювало, кому призначається або не покладена безповоротна адресна допомога.

Право на субсидію є, коли члени сім'ї працюють офіційно. Якщо є громадяни, які не працюють, а за віком повинні, тоді субсидії не буде. Та ж ситуація, якщо середньомісячний дохід у сукупності менше, ніж мінімальна зарплата з розрахунку на початок періоду, за який потрібно оформити документи.

Якщо у кого-небудь в сім'ї є транспорт, зареєстрований менше 5 років тому – на державну допомогу розраховувати не варто.

Цей же результат і коли хтось із домоволодіння за рік до звернення оформив на себе будинок, транспорт або що-небудь вартістю понад 50 тисяч грн.

Ні субсидії і у випадку, коли є заборгованість по оплаті за ЖКГ за 2 місяці.

Якщо загальна площа домоволодіння більше 120 кв. м. (квартира) та 200 кв. м. (будинок), то оплата також не передбачається. Звичайно, якщо це не дитячий будинок сімейного типу або не прийомна сім'я або сім'я, в яких більше року живуть троє і більше дітей. Це стосується також і піклування.

Студентам субсидія призначається, якщо є довідка про доходи, наприклад, стипендії.

Є випадки, коли субсидію призначають за рішенням спеціальної комісії. Зокрема, якщо сім'я опинилася у складній ситуації через хворобу одного з її членів. Взагалі, рішення комісії може бути на користь громадянина в дуже багатьох випадках, тому треба питати в індивідуальному порядку і збирати документи. Виїзд інспектора гарантований.

Також були визначені деякі терміни. Наприклад, довідку про доходи потрібно брати за перше півріччя поточного року для оформлення в жовтні. Для листопада годиться період з квітня по жовтень.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.