«Агроэкспо» відкриває можливості будівельникам

04:51
«Агроэкспо» відкриває можливості будівельникам

З 24 по 28 вересня відбулася аграрна виставка «Агроекспо», яка об'єднала всю Україну. Вона зібрала учасників, що представляють безліч професій і будівельників в тому числі. Stroy-inform опинився в гущі приголомшливих подій і тепер поділитися враженнями.

«Агроэкспо» — найвідоміша і значна виставки сільгосптехніки, яка поєднує демонстраційний показ техніки, в тому числі будівельному, експозицію тваринництва, виставку авто, популярне шоу «Strongmаn» і всіма улюблений Покровський ярмарок.

У першу чергу варто згадати про масштаби: понад 125 тис. квадратних метрів знадобилося, щоб організатори розмістили виставку з половиною тисячі учасників-компаній. Для них цей захід став не тільки місцем для ознайомлення з новими технологіями і можливостями, покупки товару, а і полем для налагодження контактів з партнерами, виробниками, постачальниками, колегами. Радує, що представлялися також міжнародні компанії, які оцінюють «Агроэкспо» на високому міжнародному рівні. А це величезні можливості для представників українського будівельного бізнесу.

Зараз, як і в минулому році, незважаючи на те, що спеціалізація виставки аграрна, були представлені будівельна техніка, спеціальне обладнання, ангари та укриття, споруди. На жаль, в 2018-му його не було організовано спеціального сектора для будівельних компаній.

Не дивлячись на те, що виставка все-таки аграрна, на ній було представлено багато будівельних організацій, а також представників суміжних спеціалізацій Кіровоградщини, серед яких: «Арсенал-центр», «Інтерресурси», «UDEN-S», «MAPEI», «Лідер», «Pauk», «Ковані вироби», ПП «ТК «Кіровоград профіль», «Галерея світла», «Торговий дім «Енерджі», «Штори люкс», «СВ Альтера», «Югос», «Сучасний дизайн», металобаза «Альянс», ТОВ «екоГАРД», «Насосне обладнання», «ALTEP», «Фрунзе», «Taller Rosenfeld», «POLIMIN».

Сподіваємося, що в майбутньому корисна традиція на «Агроэкспо» збережеться і продовжиться в ще більших масштабах: представників будівельної сфери збереться так багато, що для них облаштують окреме місце.

А поки викладаємо фотозвіт Stroy-inform про проходження вставки.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.