Тонкощі підготовки до опалювального сезону по-Кропивницьки

04:50
Тонкощі підготовки до опалювального сезону по-Кропивницьки

Сьогодні, 1 жовтня, у приміщенні міської ради відбулася нарада з керівниками підприємств ЖКГ. Руководствовали А. В. Мосін і В. П. Кухаренко. Питань накопичилося багато, але на порядку денному лідером виявилася готовність Кропивницького до опалювального сезону.

На самому початку засідання А. Мосін заявив присутнім: підготовка до опалення повинна проводитися так, щоб на 100% відповідала нормам. Це стосується всіх форм власності житлових приміщень. Звичайно ж, є боржники, тому спеціальна комісія цього тижня збереться для прийняття рішення: кому відключати, а кого помилувати. Є люди, які не можуть оплатити рахунки, тому питання вимагає деяких пропозицій, відповідно до ситуації.

Інформація за адресами з боржниками повинна бути систематизована і надана вчасно. Це важливо, тому що не всі будинки будуть підключені, а совісні мешканці не повинні мерзнути. Крім того, до кінця поточного року всі житлові будинки повинні визначитися, яка форма власності для них буде прийнятна в 2019-му.

У Кропивницькому вже почалися контрольні гідровипробування. В ніч з п'ятниці на суботу під час заповнення системи водою стався порив на вул. Чорновола. Цей випадок виявився не одиничним, наприклад – перехрестя Якименка/Чорновола також постраждав. Ще один випадок був на цій же вулиці, в бік Палацової. Для заповнення системи водою ремонтники працюють в нічний час, щоб перекриття доріг не було дуже відчутним. Ремонт доріг повинен бути оперативним і результативним у ділянках поривів, — таке розпорядження адресовано до ремонтникам комунальних служб з вуст головування наради. Дорожня розмітка також повинна бути.

В основному Глави ХКХ та ОСББ звітували, що більшість систем вже готові до підключення по всіх параметрах: котли, вода, труби. У поодиноких випадках наповнення наближається до фінішу. Проблемними залишаються вдома з заборгованістю, зокрема на Жадова 21, корпус 2, де знаходиться дитяча поліклініка, і Жадова 21, корпус 3 з ДЮЦ «Надія». Обидві організації бюджетні, але їх також не можуть підключити із-за боргів. У цьому питанні потрібно ретельно розбиратися далі.

На вул. Вокзальна, будинок 24, є заборгованість, більша частина суми якої належить одній квартирі. Невже і цей будинок потрібно відключити? Ст. Кухаренко прокоментував, що якщо людина не платить протягом багатьох років, а форма власності будинку не комунальна, тоді є лише 2 шляхи: щоб оплата була добровільною або через суд.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.