1,5 млн. євро від Німецької держави спрямовані на знищення радіоактивного складу боєприпасів с. Цибулево Знам'янського району на Кіровоградщині. Ця точка вважається «історичною».
Зроблений крок має величезне значення не тільки для України, але і для самого НАТО. Справа в тому, що безліч відходів після військової діяльності СРСР залишилося. Організація буде діяти за міжнародними нормами і принципами, завдяки чому територія буде чистою по закінченні 18 місяців.
Для українців користь також очевидна. Так заявляє Іванна Климпуш-Цинцадзе (віце-прем'єр-міністр, питання євроінтеграції): це буде допомогою для інтеграції в Альянс.
Для ліквідації відходів на описаній точці, її потрібно обстежувати на радіаційний фон і екологію, вивчити історію земельної ділянки, далі відходи будуть оброблятися, а об'єкт піддаватися рекультивації. Для активних дій знадобиться технологічний проект. В кінцевому результаті територія буде мати первісний вигляд.
Цей проект не перший в рамках взаємодії з Альянсом. Першою точкою, успішно нейтралізованої з НАТО, був об'єкт «Вакуленчик» (Житомирська область, 2016-2017 р.). Під час домовленостей під увагу увійшли кілька об'єктів для роботи в цьому напрямку, крім двох вище названих: «Феодосія-13», «Багерово», «Телятин», «Донецький казенний завод».