Нерухомість сплатила податки: кругленька сума

04:49
Нерухомість сплатила податки: кругленька сума

Місцеві бюджети Кіровоградської області поповнили на суму понад 20 млн. грн. власники нерухомості.

Головне управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області заявляє, що сплата податку на нерухомість в 2018 році склала суму, більшу на 10 млн. грн., ніж у 2017-му. Якщо порівнювати такий же період минулого року, то це на 72 %. І загалом цьогорічна сума дорівнює 23,4 млн. грн.

Юридичні особи сплатили 20,1 млн. грн. або 85% від усього результату. Це більше, ніж у 2017 році в кінці літа, на 8,8 млн. грн. і більше на 78, 4%, ніж у період з січня по серпень 2017 року. Що стосується фізичних осіб, то вони заплатили 3,3 млн. грн., що стало підвищенням доходу на 43,6 %.

Сергій Тертичний, виконуючий обов'язки начальника ГУ ГФС в Кіровоградській області, заявив, що податки, спрямовані до бюджетів місцевих громад, є джерелом фінансування соціальної сфери, а також запорукою розвитку інфраструктури і реалізації перспектив розвитку адміністративно-територіальних одиниць області.

Причина такого сплеску – розширення інформації про об'єкти нерухомості, яка ясно інструктувала розрахунок податку. Інформація надходила від органів державної реєстрації прав на нерухомість і від самих мешканців області.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.