Кращий подарунок на день народження – парк

04:49
Кращий подарунок на день народження – парк

Апаратна нарада у міськраді 24-го числа став причиною новини про те, що ближче до дати 265 Кропивницький зможе радіти новому парку. Число дерев символічне: також 265. Вже надійшло розпорядження готуватися до висадки.

Доручення знайти потрібну територію для озеленення вступило в силу. Акція є відповіддю на повсякденні обурення городян і гостей Кропивницького про те, що насаджень мало. Крім того, все більше дерев буде сідати всюди в місті.

Робота планується колосальна: необхідно запастися якісними каліброваними рослинами, посадити алеї, а також розбавити молодими саджанцями парки, сквери, великі двори в спальних мікрорайонах, на узбіччях доріг. Завдання не на пару років!

Зараз якраз найкраща пора, щоб вибрати найбільш здорові саджанці з багатого асортименту, навесні це зробити важче. Та оптимальні строки посадки добре вибирати саме зараз.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.