Житло і дороги вже будуються для кропивничан

04:48
Житло і дороги вже будуються для кропивничан

По провулку Об'їзному і до арки на вулиці Левицького почнуть будівництво дороги. Про це стало відомо на апаратній нараді з вуст глави Кропивницького А. Райковича.

Мер розпорядився так: почати будівництво, потрібно негайно. Що до тендеру, то він вже відбувся, стосовно цього шляху. Договір про початок робіт ось-ось підпишеться. До кінця року дорога повинна бути завершеною.

На будівництво арки по вулиці Левицького також відбувся тендер, і договір підписаний два дні тому.

Будівництво житлового будинку на 54 квартири на вулиці Жадова також не обійшлося без уваги мера. А. Райкович зазначив, що роботи там ведуться вкрай повільно, тому поквапив підрядників. До кінця року житло повинно увійти в експлуатацію, за його розпорядженням. За останні 20 років цей будинок виявиться першим серед тих, які звели за гроші громади.

Також з'явилася надія отримати житло представникам медичної сфери, тому що зайшла мова про будову на території пологового будинку, яке можна використовувати з цією метою. Таку думку озвучив А. Райкович, додавши, що з цих стін вийде хороший багатоквартирний будинок, якщо все перебудувати.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.