18 амбулаторий к концу 2019 года на Кировоградщине

04:47
18 амбулаторий к концу 2019 года на Кировоградщине

З державного бюджету з додаванням ресурсів місцевих бюджетів (10% від усієї суми) фінансується проект з будівництва та облаштування медичних амбулаторій. Наголос робиться на придбання сучасного обладнання, житла для фахівців, транспорту.

Першими стали будуватися амбулаторії в Панчевом Новомиргородського району, Великої Выске, а також Зыбково Онуфріївського р-ну. Роботи почалися Погоди, Йосипівці, Елизаветградке, Криничеватом, Червоній Кам'янці, Новосілці, Златополі, Червоному і Погоди. А з завтрашнього дня (19 вересня) будівництво починається і в Треповке, Володимирівці.

Сергій Коваленко, заступник голови облдержадміністрації, заявив на останній апаратній нараді в ОДА, що очікують початку будівництва ще чотири села. Все залежить від того, як утвердяться повторні тендери для прийняття рішення про підрядника. Тендери планується провести 28 вересня для Ганновки і Великої Северинки, Великої Скелевой, 8 жовтня – для Обозновки.

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко на селекторній нараді позначив Кіровоградщину, як область, яка на першому місці по виконанню цього завдання серед інших.

Замовник намітив 7 етапів будівництва сільських амбулаторій, за якими розроблено графік роботи. Крайній термін – імовірно 2019 рік.

Нагадаємо, що 136 млн. грн. направлено до Кіровоградської обл. для реалізації цього проекту з 18 амбулаторіями.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.