Кредит для нових тролейбусів

04:46
Кредит для нових тролейбусів

ЄБРР дав можливість Кропивницькому взяти кредит у 282 млн. грн. для ремонту мережі для тролейбусів. Договір підписаний Андрієм Райковичем в Києві, в ЄБРР (центральний офіс), 13 вересня. Підпис документів не обійшлася без Олександра Луценка, начальника тролейбусного парку КП «Електротранс», і директора відділу муніципальної та екологічної інфраструктури банку Сюзан Гоеранссон.

За словами Олександра Луценка, ці кошти будуть спрямовані на оновлення контактної мережі, деяких тягових підстанцій, а також модернізацію транспортного складу. Кількість нових тролейбусів, які очікуються, буде приблизно 20. Точно чиновник сказати поки не зміг, тому що спочатку потрібно відремонтувати вже наявне.

Для початку роботи в цьому напрямку буде задіяна спеціальна комісія з банку, яка зробить технічний висновок з важливими рекомендаціями. Питання полягає в тому, що саме слід оновлювати, змінювати. Тільки після того, як стане відомо, де і скільки ліній потрібно відремонтувати, можна говорити про кількість тролейбусів.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.