Підрахунок думок про назву Кропивницький

04:46
Підрахунок думок про назву Кропивницький

З середини серпня до 2 вересня Київським міжнародним інститутом соціології проведено дослідження: жителів Кропивницького опитали на тему перейменування міста. З'ясувалося, що близько 22 % городян все ще підтримують назву Єлисаветград.

Опитаних було 800 чоловік у віці від 18 років. 18,8 % з них згодні на назву Кропивницький. 2,1 % жителів підтримують взагалі інші варіанти. Всього майже 24 % згодні, що перейменовувати взагалі потрібно.

Що цікаво: 49,6% хочуть залишити назву Кіровоград. 7,7% людей не вирішили, що їм по душі.

Респонденти відповіли на каверзне запитання про почуття, які в них виникають від того, що Кіровоград перейменували на Кропивницький. Відповідь специфічний: 28,1 % вважають, що це гнів, 21,1% все одно, 18% відчувають сум. Розгубленість набрала 16,7 %; безвихідність – 16,7% песимізм — 9,1%; оптимізм – 7,7%; тривога – 6,2%; задоволення – 5,6%; надія – 4,7%; інтерес – 4%; радість – 3,4%; впевненість – 1,5%; страх – 1,4 %. Інші респонденти або відчувають інші почуття, або не готові відповідати.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.