Вічний ремонт дороги по домовленості

04:45
Вічний ремонт дороги по домовленості

Андрій Максюта, начальник спецінспекції Кропивницького, опублікував інформацію на Facebook про те, що комунальники зруйнували нове дорожнє покриття на вул. Чорновола, щоб відремонтувати аварійну трубу.

Виявляється, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» був попереджений в усній і письмовій формах про те, що укладатиметься нове дорожнє покриття в липні, і не відремонтував постійно пошкоджені комунікації, які дихали на ладан. Потрібна була заміна всієї мережі по цьому маршруту до асфальтування. І тоді не доводилося б переривати всі навколо по кілька разів на сезон.

Ця ж ситуація чекає і теплотраси, тому що вони також в аварійному стані.

З іншого боку, результат укладання нового асфальту був не ахті з самого початку. Про це було багато обурень з боку жителів в соціальних мережах. Наприклад, люки каналізації були «обасфальтированы» похабно і непрактично. Це ж стосується і самої дороги з вадами. Робітники, які укладали дорогу, засипали асфальтним сміттям ливневки, які і без того не дуже справлялися із завданням. Про це також говорив Андрій Максюта.

Виходить, що між службами є якась домовленість про постійну роботу на дорозі на Чорновола: одні інших забезпечують зайнятістю та постійною увагою жителів міста?

Тим часом, на вулиці Короленка досі ремонтують дорожнє покриття, яке обіцялося привести в порядок швидко ще в минулому місяці. Сьогодні є ділянки дороги, де, наприклад, все ще не приведені в порядок бордюри. Край дороги не заасфальтовані в окремих місцях, це стосується і прибордюрных ділянок тротуарів.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.