Черга завдовжки з кілометр в обидві сторони

04:45
Черга завдовжки з кілометр в обидві сторони

На трасі «Миколаїв – Олександрівка — Кропивницький» (Н-14) у селища Воссиятское вчора, 11-го вересня, жителі влаштували акцію протесту: перекрили дорогу. Метою є домогтися ремонту траси.

До вечора ситуація була спокійна, порушень громадського порядку не спостерігалося. Близько 20 мікроавтобусів з легковиками і 40 вантажних автомобілів зібралися там, і об'їзд був неможливий з-за погоди. Водіїв годують жителі селища.

Дорога являє собою відрізок для руху зерновозів до портів на південь з центру України і областей подалі. Але замість нормальної робочої функціональності рух серйозно гальмується із-за аварійності з ямами глибиною в цілий метр.

Представники протестуючих заявляють, що не мають наміру йти з дороги до тих пір, поки уряд, а саме Кабмін, не почне довго обіцяний ремонт.

Фінансування було спрямоване на трасу, але зараз грошей немає, дорога далеко не на першому місці для реконструкції. 99 млн. грн. для ремонту і реконструкції доріг було забрано у Миколаївській обл. згідно з рішенням Кабміну. Депутати Миколаївської облради зібралися на спеціальній сесії 7 вересня для підтримки звернення в Кабмін з метою перегляду рішення щодо фінансування доріг.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.