Що змусило А. Райковича стати пасажиром автобуса

04:44
Що змусило А. Райковича стати пасажиром автобуса

Саме 10-го вересня під час поїздки мера з Кропивницького на новому автобусі разом з начальником управління розвитку транспорту та зв'язку міськради А. Вергун йшла перевірка функціональності щойно запущеного транспорту. Йдеться про маршрути № 46 (Гірське – Новомиколаївка), 130-а (Лелековка – Катрановка) і 111-а (Озерна Балка – Стара Балашівки).

Чиновникам довелося не солодко: завантаженість була такою, як і завжди в міському транспорті, багато людей стояли. Під час подорожі А. Райкович уважно вивчав думки і побажання пасажирів. Одна ідея підлягає подальшій роботі: автобус № 46 повинен рухатися одним маршрутом не тільки в одну сторону, але і в іншу.

А. Райкович зробив висновки про те, що нові автобуси функціональні, тому що обладнані по-сучасному, чисті і затишні, комфортні. В кожному з них працює система безпеки з відеоспостереженням, що є запорукою зменшення кількості правопорушень. А якщо правопорушення і будуть, то поліція вчасно реагувати на них. Це оновлення наближає місто до європейського стилю.

Звичайно 30 одиниць автобусної техніки мало, щоб повністю забезпечувати перевезення по місту. Над цим питанням ще треба попрацювати.

Крім транспорту, мер Кропивницького побував на міських зупинках.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.