Відкрився черговий дитячий майданчик

04:43
Відкрився черговий дитячий майданчик

У Завадовке, одному з мікрорайонів Кропивницького стало на сучасну майданчик для дітей більше. Програма «Громадський бюджет» була тому причиною, а Ірина Борщенко – жителькою району та активної матусею, яка придумала створення місця для активних ігор.

Звичайно, не обійшлося без конкурсу, на якому шляхом голосування вирішено виділити кошти міськбюджету саме на цей проект під назвою «Облаштування дитячого ігрового майданчика «Завадовская». Сума в підсумку склала 498 тис. грн. Витратили гроші на матеріали для огорожі, благоустрій місцевості, на монтаж дитячого обладнання і на його закупівлю.

Відкриття пройшло у присутності директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради А. Паливоди, а також депутатів міськради Т. Волкожи, А. Шамардіна, Тобто Шамардиной. Чиновники вручили подарунковий сувенір головному ідейному автору В. Борщенко. Вона ж, у свою чергу, пригостила дітей солодощами і подякувала батькам за допомогу і підтримку.

Відкриття майданчика пройшло весело незважаючи на погану погоду. Діти і дорослі добре провели час.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.