Навала МАФів

04:43
Навала МАФів

Поява МАФів у Кропивницькому продовжує хвилювати жителів. На Волкова, в районі магазину «Аврора» «виросли» днями відразу три кіоски. Один з них – на законних підставах, і два – незаконно. Причому постраждало дерево для встановлення одного з них: його гілки спиляли.

Реєстрація першого кіоску закріплена за Бондар О. В. Але Міська рада не має ніякої інформації про двох інших, — про це відомо зі слів начальника управління архітектури Вадима Мездрина. Ні паспорта прив'язки, на якого-небудь іншого документа не пред'являлося.

Крім цих двох, ситуація напружена зі скандальним МАФом на вул. Набережна, який будується незаконно, незважаючи на заборону.

Ще з 2016 року для нього був створений фундамент і монтований каркас, що викликало сильну хвилю протесту у городян. Тоді міська рада постановив скасувати інсталяцію, демонтувати кіоск.

Набережну збираються облаштовувати на новий манер, і ця архітектурна форма буде заважати загальному вигляду.

Олександр Дегтярьов є власником Мафу. Він розповів, що є дозвільні документи на будівництво завдяки експертизі в ДАБІ. Паспорт прив'язки, за його словами, є, а листи про анулювання будівництва йому не прислали. Чому влада міста не реагують на кіоск, якщо він незаконний – поки не відомо.

У мікрорайоні 5/5 АТОвцы вирішили демонтувати кіоск, незаконно встановлений, але для них ця історія закінчилася безрезультатно, якщо не вважати адмінпорушення з заведеним справою.

Комісія з питань демонтажу тимчасових споруд торговельного характеру займається подібними питаннями. Завідує нею Олександр Грабенко. Засідання буде через кілька днів. Можливо, вже на ньому буде вирішено, що робити з «зайцями».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.