Нові тролейбуси Кропивницького

04:43
Нові тролейбуси Кропивницького

Нестандартні тролейбуси будуть ходити по маршрутах Кропивницького. Їх автономний режим дозволить транспорту розвозити пасажирів у віддалені райони міста без контактних мереж.

Тролейбусів, очікуваних в місті, планується запустити п'ять одиниць. Вони працюють в автономному режимі, і контактні мережі будувати не доведеться, що позитивно позначиться на бюджеті міста в значному обсязі. Мова йде про 60-70 млн. грн.

Ініціатором ідеї є мер Кропивницького А. Райкович. Рішення було прийнято на основі аналізу роботи такого виду транспорту в містах Маріуполь, Кривий Ріг, Дніпро. Займалися цим питанням фахівці з управління транспорту і зв'язку міської ради.

Мер оголосив про наміри купівлі на апаратній нараді керівників підрозділів міськвиконкому вчора, 4 вересня.

Тепер проблеми транспортного сполучення віддалених районах міста будуть вирішені. Запас акумуляторних батарей здатний вкластися в 15 км. І для водія кондиціювання кабіни, салону. Ціна одиниці транспорту складе близько 7 млн. грн.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.