Про початок будівництва можна повідомляти онлайн

04:42
Про початок будівництва можна повідомляти онлайн

Новий автоматизований сервіс дозволяє тепер повідомляти про початок будівництва онлайн. Ця проста процедура дуже вигідна.

За півтора місяці роботи вже 4 % людей, які починають будівництво, скористалися послугою сервісу. Цей результат вважається ефективним, в майбутньому, швидше за все, тільки з допомогою інтернету можна буде повідомляти про будівництво об'єктів.

У країнах Європи електроніка переманює на свою сторону 20% користувачів від паперового оформлення.

Порівняно зі старим способом, нововведення на основі стройпаспорта працює на результат з вигодами. Наприклад, клієнтам більше не треба працювати з посадовою особою, у чергах стояти не доводиться. Весь процес економить купу часу і нервів, з дому виходити не треба. Корупція також не буде розвиватися більше в цій сфері. При всьому цьому результат завжди дорівнює 100%.

Роботу сервісу в найбільшій мірі вже оцінили в Київській, Дніпропетровській, Тернопільській, Львівській та Одеській областях. У Кропивницькому поки цей сервіс не став надзвичайно популярним.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.