Пристрасті по новому опалення в Олександрії

04:41
Пристрасті по новому опалення в Олександрії

Нове опалення поставлять на місці старого після демонтажу радянських котлів. Опублікований на сайті міськради Олександрії звіт по впливу проекту на навколишнє середовище, перспектива громадських слухань 6 вересня за питання, а також примарні гроші для робіт стали причиною гарячого обговорення олександрійців.

Причин для занепокоєння багато, незважаючи на план економного опалення, якісну нову сучасну систему. Наприклад, людям не подобається, що гроші для закупівлі матеріалів і всього іншого, швидше за все, кредитні, нехай навіть частково. Адже віддавати відсотки доведеться протягом багатьох років. А замість цього населенням пропонується перенаправлення процентної різниці на встановлення індивідуального опалення в будинках. Також можна утеплити помешкання.

Нові котельні збираються встановлювати в незручних місцях міста, в житлових секторах поряд зі школами. А як же екологія і шум?

Крім того, котельні з трубами збираються, по всій видимості, демонтувати перед тим, як встановити нове обладнання. А на носі вже зима, і часу – всього нічого для таких глобальних гітлерівських планів. Чи Не краще буде просто залишити все як є, щоб вирізати потім, коли все буде готове, і переживати щодо тепла не треба буде?

Тротуари і дороги, по яким потрібно буде рити, також завзято обговорюються: їх же потрібно буде привести в порядок. Знову. Словом, потрібен хтось, хто зуміє грамотно організувати всю роботу, щоб потім не було сюрпризу, а місто залишався дійсно «розумним».

І нарешті: новітні технології начебто хороший варіант для опалювального сезону, але займатися ними, за словами жителів міста, повинні знаючі люди, а не з думками про відмивання грошей.

А тим часом три найбільших котелень, що працюють, збираються демонтувати, а потім замінити на конденсаційні загальною чисельністю 9 (по 3 на кожну котельню). Вся теплотраса буде замінена також на 40,4 км, заміна буде ізольованою. Вулиці, яким пощастило на оновлення котелень: Григорія Сокальського, 35, Садова, 37б, і Перспективна, 32а. За адресою проспект Соборний, 136 на місці пустиря стоятиме нова котельня.

У населення збираються брати дозвіл на шум і забруднення території викидами. Судячи з усього, 100-відсоткового згоди не домогтися, тому що нові труби будуть на 25 м нижче старих.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.