Поліпшення тепломереж в 2018 році: буде чи ні?

04:40
Поліпшення тепломереж в 2018 році: буде чи ні?

Стан тепломереж буде поліпшуватися, якщо вірити новим державним будівельним нормам. Все завдяки систематизації контролю процесами корозії, а також методикою обробки води, відповідає новим стандартам.

Заступник міністра Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе пояснює, що це нововведення необхідно для покращення якості життя населення: аварій і поривів в системах буде мало, а стан мереж теплопостачання буде кращим. Внутрішня корозія буде контролюватися жорсткіше завдяки встановленню спеціальних датчиків. Терміни безаварійної експлуатації будуть рости, а витрати на постійні ремонти будуть скорочуватися. Якість обслуговування буде набагато краще.

Державні будівельні норми є обов'язковими для виконання документами нормативного характеру. ДБН почнуть свою обов'язкову роботу спочатку осені, щоб поліпшити інфраструктуру міст України. Володимир Гройсман сказав, що уряд буде стежити за тим, щоб всі нові будівельні норми під час реалізації відповідали європейським практикам.

Нагадаємо, що ще на початку весни чиновник доручив оновити будівельні норми як можна більше, щоб модернізувати всі процеси та усунути застарілі норми і непотрібні регуляторні процедури.

ДБН щодо поліпшення стану тепломереж, як і всі інші, можуть не вступити в силу вчасно. Сумніви з'явилися, бо ДБН «Планування і забудова територій» планувалося впроваджувати з 1-го вересня. Але окружним судом Києва процедура припинена, причому в закритому порядку, чому Мінрегіонбуд не зміг навіть відстояти свою позицію. Про це сьогодні заявив Геннадій Зубко, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Подивимося, як пройде впровадження ДБН про тепломережах.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.