Планування шкіл підлягає змінам

04:39
Планування шкіл підлягає змінам

Потрібно міняти систему планування шкільних будівель: заступник міністра Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе виступив із заявою про це.

У поточному місяці відбулася конференція Міносвіти, на якій чиновник розповів про кількість шкіл, обладнаних для безбар'єрного доступу дітей з обмеженими можливостями. 16000 шкіл сьогодні діють в Україні. Але тільки 12000 закладів обладнані з доступом на першому поверсі у вигляді пандуса, з них лише 66 мають вільний простір і на другому поверсі. А де ж спеціальні ліфти, підйомники, які обладнані вбиральні? Їх немає, але мають бути. Лев Парцхаладзе підкреслив, що не тільки наявність пандусів є показником безбар'єрності.

Проект «Новий освітній простір» сприяє тому, щоб кількість шкіл з зручностями для дітей з обмеженнями можливостей зростало. Зараз створюються инклюзивно-ресурсні центри, ресурсні кімнати. Саме цей нахил є найважливішим для пректу Міносвіти і Мінрегіонбуду.

Новий освітній простір, або скорочено НОТ, реалізується як частина освітньої реформи «Нова українська школа». Вона, в свою чергу, реалізується на засадах сучасності устаткування, безбарьернгости, мотивуючого простору для дітей, енергоефективності.

Планується, що наприкінці цього року участь у проекті візьмуть 300 освітніх установ.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.