Ситуація: проведення тендеру на ремонт в лікарні

04:38
Ситуація: проведення тендеру на ремонт в лікарні

Підрядник запропонував відхилитися від проекту по заміні вікон, тендер на який і так провели з другого разу в Новоукраїнській ЦРЛ. Обласному управлінню Держархбудінспекції доручено проведення перевірки ситуації.

Лікарня відхилила дев'ять пропозицій на тендер ще в кінці весни, але він був проведений на початку літа. Виграла ТОВ «АРАКА» з причини, очевидно, пропозиції підприємства щодо зниження початкової ставки на 45,7 тис. грн. Загальна сума склала 2 млн 248 тис. грн.

І все б добре, але через деякий час підприємство звернулося до керівництва лікарні з пропозицією змінити проект: встановити 5-камерні вікна замість 3-камерних для підвищення енергоефективності. Крім того, віконні укоси порекомендували робити з гіпсокартону замість шпаклівки, а в список матеріалів додати водо — і паронепроникні прокладки, паронепроникну стрічку.

Главрачем Ігорем Шилинским цю пропозицію було перенаправлено в проектний інститут, де зміни були враховані, але тільки за умови дотримання запланованої суми. Якщо у кошторис витрат не вийде «влізти», тоді доведеться створювати додатковий договір з окремою оплатою і повторною експертизою документів.

З-за нових змін районна адміністрація доручила Держархбудінспекції провести перевірку з тієї причини, що ремонт вже йде у ЦРЛ, а новий проект ще не складено. Зокрема, Олександр Ивань, заступник голови Новоукраїнської РДА, зазначив, що на ремонт може просто не вистачити запланованих грошей, а деякі вікна були замінені раніше на 3-камерні, і їх, по ідеї, треба буде міняти на 5-камерні. Щоб не виникли серйозні проблеми, всі роботи повинні починатися з новим проектом.

Віктору Самойленко, голови Новоукраїнської РДА, не подобається заміна укосів на гіпсокартонні, тому що вони влагопроницаемы більше, ніж шпаклівка.

Крім того, вже очевидні помилки підрядника встановлених на даний момент вікнах: іноді кріплень склопакета недостатньо, відкоси також неправильно встановлюються. Всі промахи підрядник повинен переробляти.

Законність процедури проведення тендеру встановлюється прокуратурою Новоукраїнського району, тому що відповідні документи на момент конкурсу на тендер у ТОВ «АРАКА» вселили сумніви іншим учасникам.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.