Подорожувати зручно з транспортно-пересадочними вузлами

04:37
Подорожувати зручно з транспортно-пересадочними вузлами

Одна з нових державних норм Мінрегіонбуду стосується створення транспортно-пересадочних вузлів у великих містах. Такий крок приведе в порядок потоки пасажирів і поліпшить зв'язок між транспортними розв'язками. Тепер пасажири зможуть добиратися з пересадками на інший вид транспорту швидко і зручно.

Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, розповів, що зміни ці розміщені в новому ДБН «Планування і будівництво територій». Документ почне діяти з першого вересня цього року. Для багатьох європейських країн наше нововведення вже давно є комфортним правилом.

Основна задача ТПУ – забезпечити максимальний комфорт і швидкість пересування людей під час пересадки. Часу, витраченого на пересадку з одного виду транспорту на інший, не повинно бути більше 10 хвилин з урахуванням очікування. Якщо період очікування буде перевищувати цю норму, тоді будуть задіяні траволатори або ескалатори. Пішохідні переходи будуть розміщуватися не далі 200 метрів від ТПУ.

За новими нормами ці транспортно-пересадочні вузли будуть розміщені на околиці міст або ближче до центру. Якщо мова йде про міжнародних перевезеннях, то ТПУ буде ближче до аеропортів, портів та залізничних вокзалів. У разі регіональних або приміських розв'язок ТПУ біля приміських ЗАЛІЗНИЧНИХ станцій або автостанцій, а міські — біля станцій міського транспорту. Це стосується місць перетину декількох видів транспорту або місць, де розміщені великі торговельні або цивільні об'єкти.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.