Як вміють відпочивати будівельники?

04:36
Як вміють відпочивати будівельники?

День будівельника в неформальному стилі зазначили в суботу, 11-го серпня, а Києві. Як виявилося, свято вдалося для багатьох людей не тільки професійної сфери, але і для їх сімей та гостей завдяки неформальним і відкритим нового формату.

Спочатку будівельникам надали урочисте відкриття з нагородженням.

На наступному етапі був футбольний матч між командами КБУ і ветеранів ATO, в якому переможцем стала перша. Хоча, це не важливо, дружба і видовище — ось що головне. Місцем проведення став стадіон імені Баннікова. Керівникам компаній та заступнику міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Льву Парцхаладзе нарешті випала нагода пограти у футбол і позабивати у ворота супротивників голи! Уявіть, які можливості і стимули у команди на чолі Геннадія Зубка. Ідейним лідером обрали Віталія Грусевича.

І знову нагородження з концертом: в цьому ключі продовжилося свято ще в більш невимушеній обстановці на галявині. Можна було послухати оркестрову музику і не тільки її, поспілкуватися зі знайомими. Для дітей організовувалися цікаві ігри.

Обстановка була веселою і невимушеною: спілкувалися, їли шашлики, бігали по футбольному полю… Розваг було стільки, що сподобалося всім. І це завдяки Конфедерації будівельників України, Футбольної асоціації будівельників України, Мінрегіонбуду та партнерам Perfect Group і Carrot.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.