Міністр вручив нагороди будівельникам Кропивницького

04:35
Міністр вручив нагороди будівельникам Кропивницького

Варто зазначити, що представників нашого міста нагороджували і в столиці. Святкування Дня будівельника відбувалося не тільки у Кропивницького. Нагородження пройшло і в Києві, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

Засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України відбулося напередодні свята в п'ятницю, 10 серпня.

Представники нелегкої, але цікавої професії були нагороджені з рук Геннадія Зубка, міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, а також Лева Парцхаладзе – його заступника, Дмитра Андрієвського – першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, ЖКГ та Олександра Ротова – голови ради директорів Конфедерації.

Геннадій Зубко привітав всіх представників галузі та нагородив будівельників на честь професійного свята. Вони були удостоєні почесних грамот та орденів. На цьому етапі відзначили і кропивничан, зокрема Петра Івановича Довченка, Олексія Олексійовича Кондратенка. Почесні грамоти міністр також вручив Роману Анатолійовичу Ружичу і Світлані Анатоліївні Гамаюновой. А Конфедерація будівельників України приєдналася і, в свою чергу, вручила їм, а також Ігорю Грудачову почесні грамоти. Наша редакція теж вітає земляків і пишається ними!

Особливо приємно, що Конфедерація будівельників України взяла участь у нагородженні, а також вирішенні злободенних питань, які хвилюють будівельників. Радісно помічати, що розширюється коло учасників КБУ, а це означає розвиток будівельної сфери в майбутньому.

Продовження заходів до Дня будівельників було на наступний день, в суботу, в неформальній обстановці. Про це читайте в окремому матеріалі.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.