Захід до Дня будівельника

04:34
Захід до Дня будівельника

Сьогодні, 10 серпня, в 11:00 в приміщенні міськради відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята: Дня будівельника. Вітали та нагороджували представники міської влади.

На заході зібралися представники зодчества з майже всіх організацій міста Кропивницького.

Секретар міської ради Андрій Табалов вітав присутніх і нагороджував почесними грамотами, а також цінними подарунками. Представник влади захоплювався працею будівельників, важливістю професії. Також він зазначив, що влада Кропивницького всіляко намагається підтримувати будівельні проекти, і наступним важливим об'єктом для будівництва є відома арка, про яку вже багато говорили. Будівництво, судячи за словами Табалова, не залишиться без підтримки міської влади, що особливо важливо в наш час. Щастя, сімейного благополуччя та успіхів він побажав всім.

Далі Андрій Олександрович вручив почесні грамоти виконавчого комітету міста та Міської ради «за особистий внесок у розвиток будівельної галузі міста, високий професіоналізм та сумлінну працю»: генеральному директору ПП «ВТ Кіровоград-Трансгазбуд» Василю Вінницькому; заступнику начальника управління капбудівництва міськради Кропивницького С. Белоконю.

Цінними подарунками нагороджені з рук Табалова: завідуюча архітектурно-будівельним сектором Лариса Тиченко, заступник начальника управління Державного архітектурно-будівельного контролю Міської ради Олена Філоненко; заступник директора ПП «Камелот-300» Валентин Радченко; головний інженер ПП «ЕНЕРГО» Віктор Ніколаєнко.

Олександр Грабенко, в свою чергу, також виступав з вітальною промовою. Він подякував присутніх за те, що в цей важкий час, коли багато людей їде на роботу за кордон», наші будівельники залишаються вдома, щоб працювати у воєнний час для своїх людей, розвивати зодчество у правильному напрямку. В Кіровоградській області зодчество вже давно має свої традиції.

Після виступу Олександр Грабенко вручив ветеранам будівельної сфери відмінності: Віталію Кривошиї, Миколі Мельниченку, Олександру Толстогану. Такі ж нагороди дісталися: директор ПМП «Полюс» Анатолію Остапенку, начальнику виробничого відділу ПП «ВТ Кіровоград-Трансгазбуд» Галині Клєвцовій, начальника кошторисно-договірного відділу Ніні Ревтюх, директору ПП «Кабекслайн» Леоніду Федоренку.

Про свою нелегку роботу, про її значних результатах розповів ветеран будівельної сфери, заслужений будівельник України, інженер будівельник, житель Кропивницького Олександр Олексійович Товстоган.

Він все життя працює на ниві на території нашого міста, області та багатьох інших регіонах країни. Побудував і спроектував безліч об'єктів, якими захоплюються багато років. У «Стальконструкции» він працював протягом 20 років, прийняв участь у будівництві заводу «Червона Зірка», «це був чавуноливарний завод «Сегмент», «Гідросила»… Крім того, взяв участь у будівництві об'єктів по всій області, в Миколаєві (глиноземний завод), Луцьку (меланжева фабрика), Кривому Розі (доменні печі, 9 штук), Ватутінська брикетна фабрика за його проектом. Останній варіант – рідне дітище, на яке витрачено дуже багато сил, часу і старання.

По області Олександр Олексійович працював Погоди, Добровеличківці, Гайвороні та інших містах, селах. Монтажникам, за його словами, простіше: вони працюють за готовим планом, над яким доводилося довго працювати. Будівельну діяльність почав майстер в тому числі й тому, що навчальні заклади, в тому числі школи та інститут, у якому він свого часу починав вчитися, були розвалені.

Дитячі творчі колективи взяли активну участь у заході: без танців і пісень не обійшлося. Атмосфера заходу була доброзичливою і веселою завдяки самим маленьким «будівельникам» з музичної школи № 1 та дитячого садка № 71.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.