Знайшли винуватців вивезення сміття на Кіровоградщину

04:34
Знайшли винуватців вивезення сміття на Кіровоградщину

На сміттєвому звалищі міста Олександрія поліцейськими затримані дві грунтовно завантажені львівським сміттям фури. Номери виявилися теж звідти, машини зареєстровані на компанію «АВЕ Львів».

Цікаво, що керівник цієї компанії Олег Гайовишин підтверджує, що сміття потрібно було вивезти на територію Олександрії. За договорами про утилізацію його потрібно було залишити саме там. Підтверджуючі документи вилучені.

Гайовишин стверджує, що машини їхали на цю звалище з використанням GPS, причому далеко не вперше. Поліцейські їх зупиняли, а потім відкомандировували кудись у сусідню полтавщину.

Але і це ще не все: в Києві є компанія-посередник, яка знаходить місця, координує вивезення відходів. У випадку з Олександрією місця поблизу, «вільного» полігону просто не виявилося.

Розглянутий полігон обслуговує приватне підприємство «Екологія», на чолі якого Віталій Журавльов. Він заперечує причетність до підприємства.

Розмова про поховання відходів в Олександрії почався ще взимку, коли мер Львова Микола Садовий звернувся до адміністрації міста Олександрії з листом про прохання вивезти сміття на один з місцевих полігонів. Після відмови минуло кілька тижнів – і під Пантаевкой знайшли гору відходів зі Львова.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.