Модернізація водоканалу у Кропивницькому

04:34
Модернізація водоканалу у Кропивницькому

Реалізація проекту, що стосується нової облікової системи інформації на водоканалі, входить в дію. Для Кропивницького цей крок буде впроваджуватися протягом двох років і буде основою для розробки програми загальної модернізації.

Кредит ОКПП «Дніпро-Кіровоград» (Міжнародний банк реконструкції і розвитку був виділений в сумі 44,4 мільйонів $ для декількох цілей. Раніше закінчилася заміна обладнання для енерговитрат. Останнім кроком є Впровадження системи автоматизації і диспетчеризації». Проект забере із загальної суми 3,069 мільйонів $.

Модернізувати будуть Консорціум UAB BALT JIOS INFORMACINES SISTEMOS (BIS) (Литва) і Interproject GmbH LLC (Україна). Спеціальний контракт був підписаний на початку літа між обома компаніями для спільного співробітництва.

Суть проекту полягає в автоматизації геоінформаційної системи, контроль тиску і обліку, контролі та збір інформації за підрахунками истраченной електроенергії, а також гідравлічної моделі. Впроваджуються системи автоматизованого дистанційного диспетчерського контролю.

Нове в системі звітності дозволить контролювати всі робочі процеси на водоканалі, що допоможе уникнути постійного підвищення тарифів і періодичного відключення і без цього неякісної води. Крім того, автоматичне оновлення не дозволить скоротити робочий персонал. Цей крок розрахований на майбутнє. На цих пріоритетах зупинився заступник голови ОДА С. Коваленко.

За словами Марюса Януконіса, посла Литовської Республіки в нашій країні, модернізація підвищить якість управління підприємством, а також поліпшить воду до європейського рівня. Литва і Україна зацікавлені в реалізації цього проекту, тому будуть викорис всі можливості, вважаючи фінансову допомогу, вже надану на міжнародному рівні.

В результаті проведеної роботи Знам'янський, Світловодський та Олександрійський райони, а також Кропивницький будуть на повномасштабному забезпеченні водоканалу. Сьогодні вода постачається половині всієї області.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.