Два фонтани відкриють до Дня міста Кропивницький

04:33
Два фонтани відкриють до Дня міста Кропивницький

У цьому році День міста у Кропивницькому відзначається 15 вересня. До цього дня заступник міського голови Олександр Мосін пообіцяв пустити в роботу два фонтани. Один з них знаходиться в Ковалівському парку, а другий – «Наталка Полтавка» біля театру корифеїв.

Сьогодні, 6-го серпня, під час наради з усіма керівниками підприємств ЖКГ чиновник дав доручення Валентина Давидчук (директор міськводоканалу) провести необхідну підготовчу роботу.

Особливої уваги в діях вимагає саме «Наталка Полтавка»: так розпорядився Мосін. Мова йде насамперед про благоустрій, направленому на прибирання листя та сміття, який залишається там у величезній кількості після відвідувачів. Нагадаємо, що фонтан є одним з топових місць для відвідування туристами у всьому місті.

Також було обумовлено, що цей фонтан потрібно поставити рамку для розпилення води. Роботу з її підключенням будуть починати тільки після 10 вересня, коли вода в місті буде включена. А до цього дня, саме в період відключення водопостачання, рамки з «охолодженням» не будуть функціонувати по лівому березі Кропивницького.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.