Довгобуди у Кропивницькому небезпечні

04:32
Довгобуди у Кропивницькому небезпечні

На нещодавній зустрічі городян з мером Андрієм Райковичем було поставлено питання про роботи в області обмеження вільного доступу до законсервованим будівельних об'єктах.

В районі Ковалівки цілий ряд недобудованих споруд, які зяють порожніми вікнами, вже мають явні ознаки корозії арматури та руйнування залізобетонних конструкцій. Жителі біля лежачих будинків серйозно стурбовані за життя і здоров'я дітей і підлітків, які облюбували занедбані будівельні майданчики для ігор у війнушки.

Ця проблема існує не тільки в Кропивницькому, а і масштабах України, оскільки забезпечення охороною законсервованого будівельного об'єкта вимагає чималих капіталовкладень. Відповідно, жодна зі сторін (ні замовник, ні підрядник) не бажають нести такі витрати.

Питання забезпечення безпеки залишається відкритим. Глава міста виступив з ініціативою створити поблизу «заморожених» споруд додаткові дитячі майданчики. Це хоча б частково відволікатиме дітей від небезпечної зони будівництва.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.