Дві області в центрі України перейменують

04:27
Дві області в центрі України перейменують

Зовсім скоро на карті нашої країни з'являться дві нові області – Сичеславская і Кропивницька. Якщо згадати передісторію таких історичних змін, то, трохи більше двох років тому були змінені назви обласних центрів – місто носило ім'я Корова, став Кропивницьким, а Дніпропетровськ, отримав гарне назва річки, на якій стоїть – Дніпро.

І хоча обласні центри стали називатися по-новому, самі області носили старі назви. Днями відбулося засідання відповідного Комітету Верховної Ради на якому було затверджено законопроект про перейменування як Кіровоградської, так і Дніпропетровської областей. В результаті оперативного, і майже одноголосного голосування, профільний комітет підтримав цю пропозицію. Дві області отримали нові назви – Дніпропетровська стала Січеславської, а Кіровоградська – Кропивницкой. Після відповідних конституційних рішень дане рішення набуде чинності.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.