Зміни оплати праці в будівництві

04:18
Зміни оплати праці в будівництві

Заступник Мінрегіон – Лев Парцхаладзе, анонсував проект змін до Порядку розрахунків розмірів кошторисної зарплати у процесі формування кошторисної вартості запланованих будівельних робіт.

Згідно з поправками, передбачається виключити заздалегідь визначені розцінки, передбачені Міністерством регіонального розвитку, що призведе до значного спрощення складання кошторисів на будівельно-ремонтні роботи. На даний момент підготовлено відповідний проект, який, у разі схвалення і підписання, вступить в силу в поточному 2018 р.

Зам. глави відомства уточнив, що з 2017 р. проводилися консультації щодо здійснення даного процесу в рамках проведеної децентралізації, що дозволяє виключити застарілу систему розрахунку обов'язково фіксованої зарплати, закладеної в кошторисну вартість робіт. Нововведення, в свою чергу, також значно спростить підготовку фінансової документації. Ці прогнозовані дерегуляціонние зміни в будівельній галузі повинні сприяти визначенню реальної ринкової ціни оплати праці в будівельній галузі. За твердженням заступника міністра, такі зміни сприяють припливу інвестицій у галузь. Кінцева мета – позначення розміру заробітної плати самим інвестором (замовником), що формується згідно середньостатистичної в будівництві.

На сьогодні приблизна кошторисна зарплата будівельника від 5000 до 8000 гривень, ці показники відповідають середньої складності робіт у галузі.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.