Вокзал недалекого майбутнього

04:17
Вокзал недалекого майбутнього

Сьогодні проблема вантажоперевезень стоїть як ніколи актуально.У зв'язку з цим архітектори пропонують чимало кардинально нових ідей з будівництва терміналів для коптеров (квадрокоптер для перевезення пасажирів).

Згідно з новітніми проектами, до 2023 року плануються запустити перші автомобілі, які ширяють у повітрі – коптеры. Будівельна компанія humphreys & partners пропонує вже зараз починати зводити хмарочоси-аеропорти для такого виду транспорту.

Зовні така конструкція нагадує бджолині стільники. Будівля багаторівнева. Кожен рівень передбачає місткість до тисячі пасажирів. Такий незвичайний порт-вокзал буде забезпечувати більше 100 рейсів (зліт-посадка) за одну годину.

Ідеальна форма бджолиних сот надихнула архітекторів на створення цілого комплексу, який включає в себе закінчену і абсолютно незалежну екосистему в окремо взятій споруді.

В якості перших двох міст, для втілення в життя пілотних проектів, що були заявлені Даллас і Лос-Анджелес. Відповідно до перспективних планів компанії, з 2020 по 2023 роки передбачається проведення демонстраційних польотів.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.